Opravy na počkání
bez příplatku

Většinu oprav provádíme na počkání, abyste bez svého miláčka byli co nejkratší dobu.

JablečnýServis není jen dalším servisem mobilních telefonů. Specializujeme se výhradně na značku Apple, a tak jsme schopni Vám, uživatelům nakousnutého jablíčka, nabídnout kompletní poradenství v systému iOS i Mac OS X, implementaci Apple do Vaší společnosti a připravit individuální školení přesně pro Vás. Navíc na náhradní díly poskytujeme 24 měsíční záruku (6 měsíců na baterie).

O nás
phone_banner_1

Otevírací doba

Pondělí - pátek

9:00 - 15:00, od 15:00 - 18:00 po rezervaci

Soboty, nedělě a svátky

ZAVŘENO

Umíme to opravit!

Díky specializaci pouze na Apple zařízení dostanete vždy profesionální servis. Nejčastější opravy naleznete níže. V případě, že se Vaše závada v tomto seznamu neobjevuje, nebojte se a zastavte se se zařízením u nás.

Co jste o nás řekli?

“Dnes výměna displeje. Rychlá a kvalitní práce, ráda doporučím????

Šárka N.

Šárka N.

“Rychle a kvalitně odvedená práce. Nic není problém. Doporučuji 

Tereza B.

Tereza B.

“Rozhodně DOPORUČUJI!!!!!! Měla jsem telefon v servisu v Praze, 14 dní si semnou volali jak to nejde a částka za opravu v ceně nového telefonu. Neskutečný. Zašla jsem do servisu sem a nestačila se divit, teda chlapi, klobouk dolů, ???? oprava za hodinu a za skvělou cenu. ???? Díky, že tu jste!!!!!”

Pavla S.

Pavla S.
JablečnýServis.cz

Tržní 400, Litvínov
724 289 948

Více informací

Vykoupíme Vaše zařízení

Rozbil se Vám iPhone / iPad a již ho nechcete opravovat? Nebo jen chcete přejít na vyšší model a nechcete se starat o prodej, který může trvat týdny? Přineste Vaše nepotřebné zařízení k nám do JablečnéhoServisu a zajistíme Vám bezproblémový odkup Vašeho stávajícího zařízení během několika hodin.

Novinky

Letní akce! Tvrzené sklo k výměně displeje ZDARMA
Akce na prodejně Apple IPhone
Letní akce! Tvrzené sklo k výměně displeje ZDARMA

Právě probíhá letní akce, ve které rozdáváme tvrzená skla k opravě zdarma.

Kondice baterie u Apple iPhone
IPhone Opravy
Kondice baterie u Apple iPhone

Stav baterie nyní zkontrolujete opravdu snadno. Vše naleznete v Nastavení – Baterie – Kondice baterie. Zde pak naleznete veškeré informace o Vaší baterii.